Forum wielotematyczne.forumoteka.pl Strona Główna wielotematyczne.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca w gastro

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wielotematyczne.forumoteka.pl Strona Główna -> youtube kanały
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hanna5



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 5:33 pm    Temat postu: Praca w gastro Odpowiedz z cytatem

Dziś byłam na rozmowie o prace w małej knajpce. Zastanawiam się, czy jakbym ją dostała, to czy musiałabym sama zapłacić sobie za strój do pracy. Jak to było u Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin7



Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś pracowałem w kawiarni to normalnie dostałem strój i było to niesamowicie wygodne rozwiązanie. Nie musiałem się o nic martwić. Poza tym wydaje mi się, że jednakowo ubrany zespół wygląda dużo lepiej. Na http://zender.com.pl/katalog-odziezy-damskiej/gastronomia możesz zobaczyć jak powinny wyglądać takie ubrania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olussiek



Dołączył: 14 Lis 2021
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lut 11, 2022 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tu może być problem przez pandemie, na pewno dużo mniej kelnerów jest potrzebnych. No ale można też się przebranżowić co nie. Poszukajcie różnych ofert pracy w internecie. Tak tu: portale praca dobrze powinny się sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omnibus
PiszącyExpert


Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 524

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda praca jest bardzo ważna i myślę, że również bardzo dobrze jest wiedzieć o tym z kim na pewno dobrze jest współpracować w takim zakresie. Ja z powodzeniem korzystam z usług https://leasingteam.pl/ i właśnie takie agencje zatrudnienia jak dla mnie są od zawsze bardzo dobrym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omnibus
PiszącyExpert


Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 524

PostWysłany: Pią Lis 18, 2022 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy jeszcze chodzi o wszelkiej maści sprawy związane z pracą to na pewno warto jest pamiętać o sprawach powiązanych z BHP. Ja jestem zdania, że całkiem istotną kwestią jest to aby właśnie zdawać sobie sprawę jakie znaki bezpieczeństwa nam się przydadzą. Uważam, ze spory ich wybór zawsze jest w sklepie https://znaki-bhp.pl/ i ja bardzo chętnie tam zaglądam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wana
SuperGracz


Dołączył: 05 Sty 2023
Posty: 111

PostWysłany: Sro Sty 24, 2024 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ofert pracy zdalnej jest coraz wiecej, nawet agencja MG Solutionswidzialam, ze ostatnio miala spory wybor pozycji Smile mysle, ze to troche juz naturalna sprawa w wiekszosci korporacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omnibus
PiszącyExpert


Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 524

PostWysłany: Sob Lut 10, 2024 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy pracownik powinien być świadomy swoich praw i obowiązków wynikających z umowy o pracę. Podstawową zasadą jest, że warunki zatrudnienia muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa pracy, w tym z kodeksem pracy, który określa m.in. prawa do odpoczynku, urlopów oraz zasady dotyczące czasu pracy. Ponadto, ważne jest, aby pracownik znał swoje prawa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przed dyskryminacją w miejscu pracy. O tych i innych podstawowych zasadach, które warto znać jako pracownik, można przeczytać w artykule dostępnym tutaj https://tyna.info.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/207562_praca-i-prawo-podstawowe-zasady-ktore-warto-znac-jako-pracownik.html i to są bardzo ważne sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sanda



Dołączył: 12 Lut 2024
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 12, 2024 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest raczej ciężki biznes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wielotematyczne.forumoteka.pl Strona Główna -> youtube kanały Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum