Forum wielotematyczne.forumoteka.pl Strona Główna wielotematyczne.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piękny ogród!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wielotematyczne.forumoteka.pl Strona Główna -> youtube kanały
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
parczok
SuperGracz


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 164

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 2:00 pm    Temat postu: Piękny ogród! Odpowiedz z cytatem

Chyba kazdy kto posiada dom z ogrodem marzy o tym żeby ogród świetnie się prezentował dlatego każdej osobie polecam stronę https://www.lovethegarden.com/pl-pl/artykuly jesli o mnie chodzi to ja z tych artykułów znalazłem sporo porad i wskazówek odnosnie upraw roślin dzięki czemu na wiosnę i lato mój ogród jest pełen kwiatów. Pozdrawiam i mam nadzieję, że zerkniecie na stronę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamila86
Gracz


Dołączył: 17 Lip 2021
Posty: 56

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim ogrodzie jest, tzn. pojawi się wraz z wiosną (jak co roku) mnóstwo zielonych roślin Smile Planuję też niskim kosztem dodatkowo uatrakcyjnić przydomową przestrzeń poprzez kruszywa ogrodowe. W ofercie https://jadar.pl/produkty/kruszywa-ogrodowe.html natknęłam się na niedrogie a bardzo ładne kamyki w różnych odcieniach. Myślę, że będą stanowiły fajną oprawę dla krzewów i kwiatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omnibus
PiszącyExpert


Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 524

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2023 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każdemu z nas zależy na tym aby mieć jak najładniejszy ogród i ja jeszcze jestem zdania, że również bardzo istotną opcją jest to aby wiedzieć także jak przebiega budowa fontanny w ogrodzie. Myślę, że bardzo dokładnie o tym wspomniano w https://www.budowa-ogrod.pl/artykul/co-jest-potrzebne-do-budowy-fontanny-w-ogrodzie-255328 i właśnie dlatego takiego rodzaju porady bywają bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samik



Dołączył: 05 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2023 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie to wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crazy



Dołączył: 06 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2023 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wymaga sporo pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ninaa
SuperGracz


Dołączył: 17 Paź 2022
Posty: 164

PostWysłany: Sro Mar 27, 2024 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też się marzy niczym z bajki, kolorowy, piękny ogród. Mam nadzieję, że moje marzenie wkrótce się spełni. Właśnie w planach mam kupić byliny ozdobne, które
znalazłam na stronie wodne-rosliny.pl. Maja tam obszerny wybór w poszczególnych roślinkach, także super...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum wielotematyczne.forumoteka.pl Strona Główna -> youtube kanały Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum